Yapı Kredi Nuvo Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Nuvo, Yapı Kredi’nin şubesiz bankacılık hizmetidir. Bu hizmeti kullanarak masrafsız kredi almanız mümkündür. Yapı Kredi Nuvo masrafsız kredi hakkında bilgi almak için yazımıza göz atabilirsiniz. 

Nuvo, Yapı Kredi’nin şubesiz bankacılık ürünüdür. Nuvo müşterisi iseniz masraf harcamadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Üstelik bunun için gelir belgesi ibraz etmeniz ya da şubeye gitmeniz gerekmemektedir. Üstelik bu krediyi uygun faizle alabilirsiniz. Nuvo müşterisi iseniz herhangi bir ihtiyacınız için ihtiyaç kredisi almanız kolaydır. Üstelik şubeye gitmeden sadece internet şubesini ya da mobil bankacılık uygulamasını kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapmanız mümkündür. Talep ettiğiniz kredi hesabınıza aktarılır. Bu kredi için dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti ödemenize gerek yoktur. Eğer Nuvo müşterisi değilseniz Nuvo internet sitesinden bilgilerinizi girerek başvuru yapabilirsiniz.

Nuvo Masrafsız Kredi adlı kredi ürünü Nuvo tarafından 1 aydan başlayarak 36 aya varan vade seçenekleriyle Nuvo müşterilerine sunulmaktadır. Bu vade seçeneklerinden size uygun olanı seçerek en az 1.000 TL en fazla 10.000 TL tutarında kredi çekebilirsiniz. Ancak eğer daha yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bu durumda Nuvo müşteri temsilcisi ile görüşerek 75.000 TL kredi çekebilirsiniz. Bu kredi mevcut Nuvo müşterileri için sunulan onaylı hazır ihtiyaç kredisidir. Onaylı kredilerinizi Nuvo internet bankacılığını kullanarak sorgulamanız mümkündür. Bunun için Başvurular kısmından Başvuru Sorgulama bölümündeki Kredi Kullan butonunu kullanmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda sayfalarda ilerleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.

Nuvo Masrafsız Kredi ürününü kefilsiz ve teminatsız olarak almanız mümkündür. Üstelik kredi başvurunuz aynı gün içinde değerlendirilerek sonuçlanmaktadır. Kredi başvurunuzu ilettikten sonra takip edebilmeniz için Nuvo internet bankacılığına girmeniz ve Başvuru Sorgulama kısmından başvurunuzu sorgulamanız gerekmektedir. Eğer kredi talebiniz onaylanırsa bu bölümde Kredi Kullan butonuna tıklamanız ve ilerleyerek kredinizi almanız gerekmektedir. Üstelik onaylanmış kredinizi 21:30 ile 02:00 saatlerinin arası hariç günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Nuvo Masrafsız Kredi almak istediğinizde vade seçenekleri ve faiz oranları şu şekilde olmaktadır: 24 ay vade ile 5000 TL kredi aldığınızda bu krediye %1,39 oranında faiz uygulanır. Aynı kredi tutarını 48 ay vade ile aldığınızda %1,39 oranında faiz uygulanır. 25.000 TL krediyi 24 ay vade ile almak istediğinizde %1,33 oranında faiz yansıtılır.