Taraftar Kartı Veren Bankalar

Bireyler ekonomik sıkıntı nedeni ile kredi kartı kullanmaktadır. Hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu kredi kartları ile kişiler tarafından daha rahat alışveriş yaptıkları için ve uzun vadeli taksit olayı olduğundan dolayı kredi kartı kullanmaktadır. Bazı bireyler ise kredi kartlarını taraftar kredi kartı kullanmayı tercih etmektedir. Kişiler taraftar kredi kartını kullanarak hem tutmuş olduğu takıma destek olup hem de normal kredi kartları ile yapmış oldukları işlemi de gerçekleştirmektedirler. Özellikle taraftar kredi kartlarını tutmuş oldukları takımın fanatikleri kullanmaktadır. Bireyler tuttukları takıma her türlü destek için taraftar kartı kullanmaktadır. Taraftar kartı veren bankalar kişinin ismine özel taraftar kartı vermektedir. Ayrıca Taraftar kartları tuttukları takımın resmi ürünüdür. Kişiler Taraftar Bankomat Kartı ile hesaplarında para olmasa da istedikleri her an kredilerini kullanabilmekteler.

Taraftar Kartı Veren Bankalar:

Vakıfbank taraftar kredi kartı: Vakıfbank taraftar kredi başvurusu için herhangi bir şubesine gidip başvurulabilir ayrıca internet bankacılığı, sms bankacılığı ve mobil bankacılığı ile başvuru yapılabilmektedir. Vakıfbank Taraftar Kredi Kartı ile yapılan her alışverişte kişinin tuttuğu takıma belirli bir miktar ücret ödenmektedir. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor, Gaziantep spor ve Diyarbakır spor taraftarlarına verilen taraftar kredi kartının limiti 1000 TL’dir. Kişiler Taraftar Bankomat Kartı ile hesaplarında para olmasa da istedikleri her an kredilerini kullanabilmekteler. Bireyler Taraftar Kartları ile her türlü alışveriş ve ödemelerini taraftar kartları ile yapabilmektedirler.

Garanti Bankası Taraftar Kredi Kartı: Garanti bankası taraftar kredi kartı almak isteyen kişiler Garanti Bankasına başvurabilirler. Bonuscard adı altında verilen taraftar kartları Bonuscard özelliklerini taşımaktadır. Taraftar Bonuscard’ın limiti 100tl olup yıllık ücreti ise 82.5 TL’dir. Garanti Taraftar Bonuscard kişiler tarafından en çok kullanılan Taraftar Kredi kartıdır. Garanti Bankası Taraftar Kartı taraftarlarına özel olarak indirimler, kampanyalar ve tutuğu takımın dergisini ücretsiz olarak ulaşabilmektedir.

Denizbank Taraftar Kartı: Denizbank taraftar kartı bonus özelliğine sahip olmaktadır. Bonuscard özelliği taşıyan Denizbank Taraftar kartın bonus özelliklerini de kullanılmaktadır.