Qnb Finansbank Konut Kredisi Hesaplama 2017

Gelişen yaşam koşulları ile birlikte her aile artık ev sahibi olmak istemektedir. Birikmiş paranız yeterli değilse Qnb Finansbank sizlere yardımcı olmaktan gurur duymaktadır. Yapmanız gereken, eğer internet kullanıyorsanız hemen Qnb Finansbank’ın internet sitesine girip ön başvuru için gereken yerleri doldurmak. Eğer internet kullanmıyorsanız size en yakın Qnb Finansbank’a uğrayıp güler yüzlü ekibi ile konut kredisi başvurusu yapmak.

Konut Kredisi için Gereken Şartlar

  • 18 yaşını doldurmuş TC vatandaşı olmak.
  • Başvuru formunu eksiksiz, kendi el yazınız ile ve imzanız ile doldurmuş olmak.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Serbest meslek çalışanları için bağlı oldukları kuruluştan üyelik belgesi
  • Satın almak istenilen konutun tapu belgesi fotokopisi

Qnb Finansbank’ın Size Sunduğu Konut Kredisi Seçenekleri

Standart Konut Kredisi: Satın alacağınız konutun %80’i kadar kredi çekebilir, 180 aya varan vade seçeneğiyle geri ödemesini yapabilirsiniz. Konut tipiniz mesken olarak görünmesi şartı vardır. Faiz oranı %0.90 ile %0.95 arasında değişmektedir.

Evini Değiştiren Konut Kredisi: Alacağınız konut değerinin %100 kadarını çekebilirsiniz. Konut tipiniz mesken olarak adlandırılmış olmalıdır. Faiz oranı %0.90 ile %0.95 arasında değişmektedir. Ödeme planınızın 12, 24 ya da 36. taksidin de mevcut evinizi dilediğiniz zamanda satabilirsiniz.

Artan ve Azalan Taksitli Konut Kredisi: Satın alacağınız konutun %80’i kadar kredi çekebilirsiniz. Konut tipi mutlaka mesken olmalıdır. 180 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır. 36 aya kadar talep edilen vadelerde %1 masraf payı, 36 ay ve sonraki vadelendirme de %2 masraf tahsil edilmektedir.

Kentsel Dönüşüm Kredisi: kredinizin ilk 2 yılında kredinin yalnızca vade kısmını ödersiniz. Bu kredi yalnızca konutlarını tekrar inşa etmek ya da yapılandırmak isteyen ev sahipleri için geçerlidir. 120 aya varan vade seçeneğiniz vardır.