Kuryenet’in Telefon Numarası

Ülkemizde ulaşım ve kargo sektöründe öncü olan Kuryenet 1994 yılında kuruldu ve şu anda 450 acente ile hizmet vermektedir. Toplam çalışan sayısı 3000 i aşan şirket dağıtım sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak bilinmektedir. Kargo ve kurye sektöründe öncü olan firma çeşitli yenilikler ile günümüzde de geniş bir hizmet ağı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kuryenet’in Çalışma Esasları

Daha önce yapılan işlemelerin eksik yönlerinin tespit edilmesi ve bu noktada iyileştirici uygulamalar ile kargo ve kurye sektörünün gelişmesinde öncülük etmiştir. Firma kimlik kartı ile gönderi alımı ve teslimi ile birlikte barkot sistemini kullanan ilk Türk firması olarak ö plana çıkmaktadır. Elbette bunun yanında internet teknolojisi ile birlikte insanlar gönderilerini ilgi firmanın sitesinden an be an takip etme olanaklarına da sahip olmaktadır. Bu imkân dâhilinde insanların gönderilerinin hangi aşamada ve hangi noktada olduğunu anlık olarak gerçeklik bilgi eşiğinde alabilmektedir. Özellikle maddi değerleri olan belgelerin, kıymetli evrakların gönderiminde ilgili firma tercih edilmektedir. Bunun gerçek nedeni tam güveni bir sistemin kullanılmasıdır. Firma günde yaklaşık olarak 1 milyon tane ürün çıkışı yapabilme potansiyeline sahip bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.

Firmanın Hizmetleri

Firmanın kendi iç işleyişinde farklı hizmet alanları bulunmaktadır. Bu hizmet alanlarında çeşitlilik vardır. Genellikle toplu gönderi talebinde bulunan firmalar Kuryenet’i kullanarak güvenlikli bir hizmet almaktadır. Bu alanda toplu dağıtım imkânlarına sahiptir. Şirket 30 Kg ağırlığa kadar olan gönderileri teslim alarak gideceği yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Bunun yanında firma çağrı merkezi aracılığı ile müşterilerine bu alanda da hizmet verdiği bilinmektedir.

İletişim Numaraları

Firmanın günün her saatinde hizmet veren çağrı merkezine 0212 444 93 93 numaralı telefondan ulaşma imkânına sahiptir.