Kredi Notum Düşük, Kredi Alabilir Miyim?

Kredi notunuz düşük mü? Krediye ihtiyacınız mı var? Bu durumda bankalardan kredi almak için yapabileceğiniz şeyler kısıtlıdır. Çünkü kredi notu düşük olan müşterilere bankalar kredi vermek istemezler. 

Yasal Takip Ne Demektir?

Yasal takip, bankaların borcunu ödemeyen müşterilerinden söz konusu borcu yasal yollarla tahsil etmek için uyguladığı bir yöntemdir. Yasal takip hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

Kredi Notum Yoksa Kredi Alabilir Miyim?

Kredi notunuz yoksa ve kredi almak istiyorsanız işiniz biraz zor olabilir. Kredi notu olmayan kişiler Türkiye’de vatandaşların yüzde on birini oluşturmaktadır. Kredi notunuz yoksa kredi alıp alamayacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kredi Borcu Kredi Notunu Nasıl Etkiler?

Kredi borcunuz varsa ve bu borcunuzu geciktirdiyseniz bu durum kredi notunuzu son derece olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Kredi borcunuzun kredi notunuzu nasıl etkilediğini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Uygun İhtiyaç Kredisini Nasıl Bulurum?

Uygun ihtiyaç kredisi bulmak için yapmanız gereken şeylerin neler olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? O halde yazımızı okuyarak uygun krediyi nasıl bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Kredi Puanım Çok Düşük

Kredi puanınız çok mu düşük? Bankalardan kredi alamıyor musunuz? Bu durumda yapabileceğiniz şeyler yine de vardır. Kredi puanınızın düşük olması durumunda nasıl kredi alabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okuyun.