Findeks Üyelik Paketleri Nelerdir?

Findeks üyelik paketleri Findeks platformunda vatandaşlara sunulan avantajlı üyelik paketleridir. Bu paketlerden size uygun olan birini etkinleştirerek kredi notunuzu her ay sorgulama ve risk raporu alma gibi hizmetlerden yararlanmanız mümkündür. 

Findeks üyelik paketleri vatandaşların kredi notu takibi ve risk raporu alma gibi gereksinimlerine özel olarak oluşturulmuştur. Bu paketleri etkinleştirdiğinizde yıllık olarak almış olursunuz. Ödemeleri ise aylık olarak yaparsınız. Paketler herkesin farklı ihtiyacının olacağı göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Dolayısıyla her Findeks üyelik paketinin içeriği ve kapsadığı hizmetler farklıdır. Bunların arasından dizin ihtiyacınıza en uygun olan paketi seçmeniz bu yüzden önemlidir.

Findeks üyelik paketleri dört tanedir. Bu paketler Findeks Klasik Üyelik Paketi, Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi, Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketi ve Findeks Premium Üyelik Paketidir. Bu paketlerin içerikleri birbirinden farklıdır. En ufak paket Findeks Klasik Üyelik Paketi iken en büyük paket Findeks Premium Üyelik Paketidir. Bunların fiyatları da birbirinden farklıdır. Findeks Klasik Üyelik Paketi Notlu Risk Raporu, İzleme ve Uyarı Hizmeti içermektedir. Bu pakete aylık 5,71 TL (KDV Dahil) ödenmektedir. Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi Notlu Risk Raporu, İzleme, Uyarı Hizmeti ve Takipçi hizmeti yer almaktadır. Bu pakete de aylık 8,95 TL (KDV Dahil) ödenmektedir. Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketi Notlu Risk Raporu, İzleme, Uyarı Hizmeti ve Not Danışmanım hizmetlerini içermekedir. Ancak Takipçi hizmeti 12 ay alınabilirken Not Danışmanım hizmeti yılda sadece üç kez alınabilmektedir. Bu pakete de aylık 8,95 TL (KDV Dahil) ödenmektedir. Son paket Findeks Premium Üyelik Paketidir. Bu paket Notlu Risk Raporu, İzleme, Uyarı Hizmeti, Not Danışmanım ve Takipçi hizmetlerini içermektedir. Bu pakete aylık 14,07 TL (KDV Dahil) ödenmektedir.

Findeks platformuna üye olmak için T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz şarttır. Daha sonra nüfus cüzdanınızda yer alan bilgileri girmeniz gerekmektedir. Platforma her giriş yaptığınızda cep telefonunuza tek kullanımlık şifre gelecektir. Findekste üyelik paketiniz olmadan kredi notunuzu sorgulamak için 4,72 TL ödersiniz. Ayrıca risk raporu almak ve benzeri kredi notu işlemleriniz için de farklı ücretler tahsil edilir. Bu nedenle Findeks üyelik paketleri oldukça avantajlıdır.