Findeks Klasik Üyelik Paketi Nedir?

Findeks Klasik Üyelik Paketi, Findeks platformunda kullanabileceğiniz avantajlı bir üyelik paketidir. Bu paketi bir yıllık olarak satın alırsınız ve ödemeleri aylık yaparsınız.

Findeks Klasik Üyelik Paketi, Findeks platformunu sık sık kullanan kişilerin kullanabileceği avantajlı bir pakettir. Bu paket sayesinde normalde yüksek fiyata yapabileceğiniz işlemleri çok daha ucuza yaparsınız. Bu pakette sizin kredi notunuzla ilgili ihtiyaç duyduğunuz hizmetler yer alır. Findeks Klasik Üyelik Paketi içeriğinde 12 aylık notlu risk raporu, 12 aylık izleme ve 12 aylık uyarı hizmeti yer alır. Bu hizmetlerden yararlanmak için paketiniz olmadığında yüksek ücretler ödemeniz gerekebilir. Ancak paketiniz varsa çok daha az ücret ödeyerek çok daha fazla hizmet alırsınız. Findeks Klasik Üyelik Paketi için ayda 5,72 TL (KDV Dahil) ücret ödersiniz. Başta da belirttiğimiz gibi bu ücret aylık ücrettir ancak paketler yıllık alınmaktadır.

Findeks platformu kredi notu sorgulama işlemi yapabileceğiniz, notlu risk raporu ya da sadece risk raporu alabileceğiniz ve kredi notunuzla ilgili daha pek çok işlem yapabileceğiniz bir platformdur. Findeks aslında bir bilgilendirme platformudur ve herkesin kredi notlarını saklayan Kredi Kayıt Bürosu tarafından oluşturulmuştur. Kredi Kayıt Bürosu hem herkesin kredi notunu saklayan ve hem de bankalarla ve şirketlerle paylaşan bir kurumdur. Bu kurum vatandaşların da kendi kredi notlarını öğrenmeleri için Findeks platformunu oluşturmuştur. Vatandaşlar bu platforma üye olarak kendi kredi notlarını öğrenebilmekte ve finans dünyasındaki yerlerini sorgulayabilmektedirler. Ancak bunu yaparken ücret ödemeniz şarttır. Bu platform ve bu sistem ücretlidir. Kredi notu sorgulama işlemlerinden 4,72 TL ve notlu risk raporu alma işlemlerinden 7 TL ücret alınmaktadır. Bu ücretleri banka hesap kartınızla ya da kredi kartınızla ödemeniz mümkündür. Bu ücretleri her ay vermemek için Findeks size daha uygun ücretlere ve daha çok hizmete sahip üyelik paketlerini sunmaktadır.

Findeks platformuna üye olarak kredi notu sorgulama hizmetlerinden yararlanabilir, üyelik paketleri alabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla platforma üye olmalısınız. Başlangıçta sistem sizden nüfus cüzdanı bilgilerinizi isteyecek ve her girişinizde size tek kullanımlık SMS gönderecektir.