Findeks İşlemleri Ücretli Mi?

Findeks işlemlerinin ücretli olup olmadığını öğrenmek isteyen çok sayıda kişi vardır. Çünkü Findeks son derece yararlı bir platformdur ve kullanıcısı da her geçen gün artmaktadır. 

Findeks platformu son derece yararlı ve kapsamlı bir platformdur. Bu platformu kullanan çok sayıda kişi vardır. Bu nedenle Findeks hakkında sorula sorular her geçen gün artmaktadır. Bu platform vatandaşların kredi notu sorgulaması yapmaları ve kredi notlarıyla ilgili hizmet almaları için oluşturulmuştur. Kredi notu sorgulama, risk raporu alma, çek raporu alma gibi pek çok işlemi buradan yapmanız mümkündür.

Findeks platformuna üye olmak ve Findeks mobil uygulamayı indirmek ücretsizdir. Ancak Findeks platformunda yapacağınız sorgulama işlemleri ve alacağınız hizmetler ücretlidir. Her işlemin ayrı bir ücreti vardır. Findeks platformunda yapacağınız işlemlerin ücretlerini isterseniz kredi kartınızla ya da banka hesap kartınızla ödeyebilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak kartınızla işlem yapmamak için hesabınıza kredi yani bakiye yükleyebilirsiniz. Findeks platformunda işlemlerinizi daha makul fiyatlara gerçekleştirmek ve daha çok hizmet almak için Findeks üyelik paketlerinden birine yıllık olarak üye olabilirsiniz.

Findeks platformunda üye olabileceğiniz dört farklı üyelik paketi vardır. Bu üyelik paketlerinin her birinin içeriği farklıdır. Üyelik paketlerinden istediğiniz birini seçebilir ve yıllık olarak üye olabilirsiniz. Findeks Klasik Üyelik Paketinin aylık fiyatı 5,71 TL, Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketinin fiyatı 8,95 TL, Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketinin fiyatı 8,95 TL ve Findeks Premium Üyelik Paketinin fiyatı 14,07 TL’dir. Bu paketlerin her birinde kredi notu, risk raporu ve not danışmanım gibi farklı hizmetler bulunmaktadır.

Findeks platformunda kredi notu sorgulama işlem ücreti 4,72 TL, risk raporu alma işlem ücreti 4,72 TL, notlu risk raporu alma işlem ücreti 8,85 TL, çek raporu alma işlem ücreti 4,72 TL ve endeksli çek raporu alma işlem ücreti 5,90 TL’dir. Bu raporları almak için her bir işleme tek tek ücret ödemektense Findeks üyelik paketlerinden birini almak ya da hesabınıza bakiye yüklemek daha iyidir. Ancak bu bakiye yükleme ya da pakete üye olma işlemlerinizi mobil uygulamadan yapamayacağınızı not edelim.